Про проект

Banner-(990x90)

Разом із багряним листям, першими холодами, та передчуттям близькості зими з’являємось і ми — всеукраїнський фестиваль екстремально короткого кіно «100 фільмів за 100 хвилин 2015». Вже четвертий рік поспіль із тисяч однохвилинних фільмів ми вибираємо «однохвилинну сотню», яка покликана відновити стомлені мозкові клітини.

Якщо у тебе недостатньо часу для ста, десяти чи, навіть, одного фільму на тиждень, місяць або рік, якщо півторагодинна мелодрама на ультрам’яких кріслах розважальних кінотеатрів вже після ввідних титрів переводить тебе до царства Морфея— знай, це подія для тебе!

З самого початку створення проекту – це експеримент, передусім експеримент над самим собою. Гарантувати, що після перегляду тебе можна буде назвати «нормальним», не може ніхто!

«100 фільмів за 100 хвилин» — це фестиваль екстремально короткого кіно (не плутати з роликами, кліпами чи рекламою). Це повноцінні фільми, кожен з яких апелює до глядача та розповідає історії, які, здавалось би, неможливо вкласти в одну хвилину, підтверджуючи своїм прикладом вислів «Стислість – сестра таланту!» Ігрове, анімаційне, документальне та експериментальне кіно з лише одним обмеженням — 60 секунд!.

Три попередні роки зали «Кінопанорами» не витримували напливу усіх хто волів «зазирнути на хвилинку», тому запрошуємо завчасно до Києва або до одного з багатьох міст України, де буде проходити фестиваль. Прем’єра відбудеться в Києві з 8 по 11 жовтня, а після фестиваль попрямує до різних міст України – від Ужгороду до Донецьку. Програма показів всі дні однакова.

Слідкуйте за нами в соціальних мережах:

fb.com/KyivISFF

vk.com/KISFF

1+